Microsoft готується представити нейромережу GPT-4, яка зможе створювати відео

На наступному тижні Microsoft випустить нейромережу GPT-4. Ця система стане мультимодальною моделлю та зможе створювати відео. Як стверджується, нова система зможе сприймати не лише текст, а й звук та зображення.

Серед інших покращень обіцяна швидша генерація відповідей, а самі репліки будуть «людянішими» і більш схожими на відповіді живого співрозмовника. Крім цього, за словами Андреаса Брауна (Andreas Braun), технічного директора Microsoft Germany, модель підтримуватиме «буквально всі мови».

Ці нововведення з’являться у пошуковій системі Bing, а також у мобільному додатку ChatGPT, який розробляє OpenAI. Однак точних термінів поки що не називають, відомо лише, що це станеться незабаром.

Зазначимо, що раніше у чат-бота Bing виникали проблеми – депресія, галюцинації та забичливість. В результаті компанія Microsoft обмежила тестовий доступ до нього, а також запропонувала кілька режимів спілкування з чат-ботом. Наприклад, там є режим «Знаменитість», який дозволяє генерувати відповіді на запити у стилі відомих людей. У списку можна відзначити Ілона Маска, Тома Круза, Тейлор Свіфт та інші медійні особи.

Вас також зацікавить

Популярне