Компанія Ford показала звичайні неелектричні версії нового Transit Custom

Фургон вийде на ринок наступного року і пропонуватиметься у кількох варіантах довжини та висоти даху. У гамі двигунів — гібридна установка типу PHEV від «Куги» та дизелі EcoBlue у різних ступенях форсування. Вперше Transit Custom йде з повним приводом, а також системою Upfit Integration, що полегшує підключення до обладнання до електричної системи автомобіля.

Слідом за електричним Ford E-Transit Custom на виставці комтрансу IAA Transportation у Ганновері дебютував фургон із паливними двигунами. Він побудований на новій платформі з незалежною задньою підвіскою і пропонуватиметься у двох варіантах довжини та висоти даху. Постачання перших машин покупцям заплановано на середину наступного року.

Новий Transit Custom вийде у шести версіях: Base, Trend, Limited, Active, Trail та Sport. Фургон можна буде замовити з гібридною силовою установкою від Kuga Plug-In Hybrid або дизелем Ford EcoBlue останнього покоління потужністю 110-170 кінських сил. Базова коробка – шестиступінчаста «механіка». За доплату її можна доповнити диференціалом підвищеного тертя чи замінити автомат.

Восьмидіапазонна трансмісія витримує буксирування причепів масою до 2,5 тонн, а також поєднується з повним приводом, який для Transit Custom доступний вперше. У стандартне оснащення фургона, крім іншого, входять 5G-модем та медіасистема SYNC 4. Серед цікавих нововведень – система Upfit Integration, інтерфейсний модуль, що полегшує підключення до обладнання до електричної мережі автомобіля.

Новий Ford Transit Custom отримав силову установку від Kuga

Управління «наважкою» у разі виноситься на центральний дисплей, а чи не окремі перемикачі, плюс з’являється алгоритмізація дій. Як приклад Ford наводить пандус для інвалідів-візочників, який можна заблокувати доти, поки водій не переведе коробку передач в режим паркування і не включить гальмо стоянки. Також система, скажімо, дозволить віддалено контролювати температуру у фургонах, які перевозять ліки чи продукти харчування.

Як і електричний E-Transit Custom, паливні машини отримають похило кермо (частина пакету Mobile Office, «мобільний офіс»), яке є підставкою для планшетів та ноутбуків, широкий перелік електронних асистентів та комплекс телематики Ford Pro E-Telematics.

Вас також зацікавить

Читайте також