Лімітований BMW 3.0 CSL став найдорожчим автомобілем марки

Іспанський дистриб’ютор оцінив колекційне купе у 605 тисяч євро. Двохдверки представили минулого року. Модель випущена в кількості 50 штук та від вихідного M4 CSL відрізняється дизайном, оснащенням, а також форсованим до 560 кінських сил трилітровим бітурбомотором.

Апофеозом торішнього святкування півстолітнього ювілею підрозділу BMW M стало колекційне купе 3.0 CSL. Відразу було зрозуміло, що машина недешева, адже її тираж мав скласти лише 50 екземплярів.

Один із автомобілів незабаром буде проданий на відкритих торгах. Ініціатором виступив іспанський дистриб’ютор BMW Ibérica. Причому все, що вдасться отримати зверху від рекомендованої ціни, обіцяють передати на благодійність.

До речі, ціна купе стартує з 605 тисяч євро без урахування податків (48,3 млн рублів). Стільки ж коштує, наприклад, BMW M1. Резиденти ЄС будуть зобов’язані заплатити ще ПДВ і реєстраційний податок, що підніме вартість до 800 тисяч євро. За цю суму покупець отримає автомобіль із трилітровим бітурбомотором S58 (560 к.с., 550 Нм), шестиступінчастою «механікою», заднім приводом, вуглець-керамічними гальмами «по колу» та купою кастомних деталей, які й відрізняють 3.0 CSL від вихідного M4 CSL.

Вас також зацікавить

Популярне