Morgan представив унікальний “пляжний” спорткар Plus 4 Spiaggina

Компанія Morgan представила незвичайний ретроспорткар Plus 4 Spiaggina. Восени 2022 року марка, яка протягом більш ніж століття випускає досить консервативні за своєю конструкцією, що включає дерев’яні деталі, спорткари, представила оновлені Plus 4 та Plus 6. Родстери вперше отримали електронну систему стабілізації, їх оснастили покращеними гальмами та новими компонентами, передбачили нову передню панель та аудіосистему Sennheiser. Але одному з клієнтів цього виявилося мало, і він замовив собі штучний Morgan Plus 4 Spiaggina.

Автомобіль, натхненний пляжними (саме так з італійської перекладається spiaggina) машинками 1950-60-х років, побудований на замовлення колекціонера, ім’я якого в компанії не називають. Особливістю ретрородстера став зроблений вручну з алюмінію складний дах, оббитий зсередини коричневою шкірою.

Сидіння та окремі елементи салону оздоблені аналогічним матеріалом, а підлога багажника та спинка задніх сидінь, які при складанні утворюють рівну платформу, оздоблені тиковим деревом та пробкою.

Асоціацію з дорогими яхтами продовжують хромовані деталі та поличка на передній панелі з плетеної нитки, що доповнює алюмінієво-дерев’яний декор. Технічно версія Spiaggina не відрізняється від стандартного Morgan Plus 4 та оснащується 255-сильним 2,0-літровим бензиновим турбомотором BMW у поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Вартість «пляжного» родстера не названо.

Вас також зацікавить

Популярне