Tesla оновила Model S та Model X

Компанія Tesla покращила електрокари Model S та Model X. Обидві моделі знову можна замовити із звичайним круглим кермом замість штурвала. Крім того, оновленим автомобілям дістався новий відтінок кузова Ultra Red, модернізований панорамний дах з високою світлопропускною здатністю та термостійкі гальмівні колодки – але їх ставитимуть лише на тримоторні версії Plaid.

Компанія Tesla анонсувала ряд оновлень для Model S та Model X. І головним із них стало повернення звичайного круглого керма. Його запропонують як альтернативу “штурвалу”, спочатку розробленому під проблемний “автопілот” FSD.

Також Тесла додала в палітру кузовних фарб яскраво-червоний колір Ultra Red вартістю три тисячі доларів і покращила панорамний дах. Вона легша і пропускає у п’ять разів більше світла за попереднього рівня захисту від ультрафіолету.

Крім покращення споживчих якостей, новий дах позитивно впливає на керованість, оскільки знижує центр тяжкості. Це особливо стане в нагоді тримоторним версіям Plaid, яким також обіцяні нові гальмівні колодки з високою термічною стійкістю.

Вони повинні зберігати ефективність навіть за високих температур, що важливо при паспортній максималці більше 300 кілометрів на годину. Ціни на оновлену Model S починаються з 89990 доларів, на Model X – з 99990 доларів.

Вас також зацікавить

Популярне