Заборона популярної соцмережі TikTok стала причиною масових протестів в державних школах США

Нещодавно TikTok був заборонений у більш ніж 25 штатах для пристроїв, виданих урядом. Зараз ця заборона поширюється на громадські/державні школи, але, здається, це рішення викликало серйозну реакцію.

Для тих, хто не знає, материнська компанія популярної платформи для обміну короткими відео (ByteDance), розташована в Китаї, викликала занепокоєння у багатьох. Додаток звинувачують у крадіжці особистих даних користувачів і навіть записі натискань клавіш для вивчення паролів та іншої конфіденційної інформації. Але, незважаючи на все це, протестували проти заборони цього гіганта соціальних мереж у державних школах. Як повідомляється, на даний момент заборона на TikTok введена в більш ніж десятку державних університетів.

Це включає в себе Обернський університет, Університет Джорджії, Університет штату Оклахома і навіть Техаський університет в Остіні. Подібним чином його також заборонили в деяких школах, і його заборонено встановлювати на пристрої, що належать університету. Тим часом є також школи, які також заборонили TikTok у своїх кампусних мережах, тоді як інші використовують обидва ці методи, щоб утримати людей подалі від програми.

Заборона популярної соцмережі викликала протести як студентів, так і викладачів. Протест висловився проти обмеження додатку. Кейт Бібердорф, ад’юнкт-професор хімії Техаського університету, заявила, що «я використовую TikTok як освітній інструмент, щоб зробити науку цікавою та доступною. Мені не подобається, щоб цей інструмент забрав університет. Зараз у нашій громаді таке відчуття, що наші права позбавляються, і це ще один поштовх у неправильному напрямку».

Вас також зацікавить

Популярне