Таїландська SEC запустила власну криптоакадемію

Комісія з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) оголосила в середу, що запустила «Crypto Academy» для надання безкоштовних онлайн-ресурсів і курсів з цифрових активів. Ініціатива має на меті надати громадськості глибокі знання про цифрові активи та технологію блокчейн, перш ніж вони інвестують, описав регулятор, додавши:

“Чим більше ви знаєте свої інвестиції, тим менший у вас буде ризик”.

Зараз SEC Crypto Academy пропонує чотири курси. Перший має на меті надати новим інвесторам базове розуміння крипторинку, включаючи визначення криптовалюти та принципи технології блокчейн.

Другий курс присвячений ключовим особливостям криптовалют і технології, що лежить в їх основі. Він також охоплює біткоіни, децентралізацію та однорангові системи.

У третьому обговорюються важливі минулі, теперішні та майбутні криптовалютні події, включаючи халвінг біткойна та попередні падіння цін. Він також охоплює екосистему цифрових активів, цифрові токени, незамінні токени (NFT), метавсесвіт і майбутні перспективи крипторинку.

Четвертий курс присвячений інвестиційним стратегіям, диверсифікації, настроям інвесторів, управлінню активами та базовому аналізу цін за допомогою діаграм та інших показників.

Криптоакадемія SEC також пропонує Crypto Quotient (CQ), самооцінку для інвесторів, щоб перевірити свої знання про криптовалюту, щоб визначити, чи готові вони ступити у світ цифрових активів.

У серпні міністр фінансів Таїланду Архом Термпіттаяпайсіт пояснив, що уряд планує посилити правила криптовалюти. Генеральний секретар SEC Руенваді Суванмонгкол заявив у липні: «Надзвичайна волатильність цін на цифрові активи викликала нагальну потребу в покращенні нагляду».

Вас також зацікавить

Популярне