Багато хто не може уявити гуляння без холодця. Все-таки для багатьох ця страва стала традиційною. Смачне та корисне частування готується довго. Також, щоб холодець був смачним, потрібно постаратися та пам’ятати про деякі нюанси приготування.
Перше правило полягає в тому, що м’ясо та кістки, які використовуються для варіння, треба попередньо замочити на кілька годин у воді, а вже потім готувати.
Ще одне питання, яке завжди цікавить господарок, пов’язане з тим, скільки саме треба варити страву. Тут все залежить від м’яса, яке використовується. Наприклад, свинину необхідно варити 6 годин після закипання, а яловичину від 6 до 8 годин. Найменше можна варити птицю – до 4 годин.
Ще один важливий нюанс, який слід пам’ятати, щоб отримати відмінний холодець, полягає в тому, що не варто поспішати додавати сіль у процесі варіння. Підходящий час для додавання солі та спецій настає в самому кінці. Допустимо додавати інгредієнт за годину до кінця приготування.
Що стосується додавання цибулі та моркви, то їх можна класти через п’ять годин після початку приготування. Але при цьому овочі краще заздалегідь обсмажити на сковороді без додавання олії.
Шосте правило передбачає, що остигати і застигати холодець буде краще при температурі 6-8 градусів вище за нуль.