Як приготувати якісні котлети: 3 базові правила

Для того, щоб котлети “без збоїв” виходили якісними, пишними та соковитими, потрібно знати особливі правила, які досвідчені кулінари вважають базовими. У такому разі до вашої страви ніколи не буде жодних претензій: ви отримуватимете тільки захоплені відгуки.

Які 3 правила варто знати

Жир має бути присутнім у котлетах

Якщо вам хочеться приготувати дієтичний варіант котлет, краще спробувати іншу страву. Котлети тільки в тому випадку виходять достатньо соковитими і смачними, якщо в них є жирна складова.

Тому хоча б 20% від загального обсягу фаршу має припадати на жирне м’ясо. Якщо ви не хочете використовувати свинину, то можна пропустити через м’ясорубку шматочок сала або натерти на тертці трохи замороженого вершкового масла.

Без хліба складно добитися пишності та соковитості

Не варто вважати, що хліб почали додавати в котлети бідні господині, які не мають грошей на достатню кількість м’яса. Борошний виріб додають у фарш навіть ресторанні кухарі.

Цей компонент краще за інші справляється із завданням приготування пишних і соковитих котлет. Виріб має бути трохи підсушеним: свіжий хліб для приготування котлет не підходить.

Вода з льодом

Для того, щоб котлети вийшли бездоганними, часто рекомендують додати трохи води. Однак найкраще вводити холодну рідину з невеликою кількістю колотого льоду.

У такому разі страва виходить просто бездоганною.

Вас також зацікавить

Популярне