Кому корисно їсти імбир: користь для здоров’я

Імбир з давніх часів використовується в кулінарії та медицині, причому свіжий або сушений. Імбирні добавки також приймають через їхню потенційну користь для здоров’я. 

Імбир може допомогти зняти нудоту, полегшити травлення, запобігти або вилікувати артрит, запалення та різні види інфекцій. Він також сприятиме зниженню ризику розвитку діабету, раку та інших проблем зі здоров’ям.

Деякі з лікарських властивостей імбиру включають зменшення газоутворення та поліпшення травлення, полегшення нудоти та підтримку імунної системи. 

Лікувальні властивості імбиру

Серцево-судинні ефекти

Видання MedicalNewsToday у статті Ginger: Uses, benefits, and nutrition («Імбір: Застосування, користь та харчування») зазначає, що велика кількість досліджень показала, що важливі складові імбиру можуть мати різноманітні терапевтичні ефекти, включаючи протизапальну, антиоксидантну та гіпохолестеринемічну.

Імбир покращує циркуляцію крові у всьому організмі за рахунок стимуляції серцевого м’яза та розрідження крові. Це покращує клітинний метаболізм і допомагає зняти судоми та напруження.

Гіпотензивний ефект

Існує безліч досліджень, які доводять гіпотензивний ефект імбиру. Він допомагає знизити передсердний кров’яний тиск.

Холестерин 

Екстракти імбиру перешкоджають біосинтезу холестерину, що призводить до зниження рівня холестерину. 

Шлунково-кишкова дія імбиру

Імбир дуже корисний для лікування низки шлунково-кишкових захворювань, включаючи виразку.

Протиблювотна дія імбиру

Імбир виявляє сильну протиблювотну властивість, посилюючи кишкову моторику та інгібуючи серотонінові рецептори.

Вас також зацікавить

Популярне