Напевно, немає такої людини, у якої хоч раз, але не вдавалася б сирники. Незважаючи на простоту цього рецепта, є у страви свої секрети. Розкажемо, які поради допоможуть назавжди забути про кулінарні невдачі.
Порада перша: сир
Не варто економити та знижувати калорії за рахунок сиру. Жирність продукту має бути не нижче 5%. Краще вибирати сирну масу у пачках.
Порада друга: яйця
Для такого сиру не потрібно багато яєць. Розрахунок простий: на 500 г сиру береться всього 1 яйце. Якщо жирність низька, можна додати 1 жовток без білка.
Порада третя: цукор
При нагріванні підсолоджувачі перетворюються на рідину, через що сирники «пливуть» на сковороді. Тому цукор додають за мінімумом, а за готовністю компенсують його нестачу. Витрата 1 ст. л. цукру на 1 кг сиру.
Рада четверта: борошно
Якщо сир сухий і в’язкий, можна взагалі обійтися без борошна. В інших випадках на кожні 500 г сиру додають 3-4 ст. л. борошна.
Порада п’ята: дайте суміші настоятися
Якщо все зробити правильно і упустити цей пункт, то сирники можуть не вийти. Причина у зайвій рідині, яка залишається у сирній масі. Вона вбереться, якщо витримати масу півгодини в холодильнику.
Порада шоста: паніровка
Найкраще для цього підходить борошно. Завдяки йому сирники покриваються тонкою та рум’яною скоринкою. Також можна використовувати суміш борошна та кукурудзяного крохмалю (рисового борошна).
Порада сьома: смаження
Можна обсмажувати сирники на повільному вогні та під кришкою (20-30 хвилин) або швидко до рум’яної скоринки, але потім потрібно довести їх до готовності в духовці (температура 150-160 градусів за Цельсієм).
А замість олії краще використовувати топлене вершкове масло.