Риба отримає золотисту скоринку і не розвалюватиметься на сковороді: що зробити перед смаженням

Для такої страви, як смажена риба, дуже важливим є зовнішній вигляд. Якщо страва не буде виглядати цільною і не отримає хрусткої золотистої скоринки, то гості та домочадці навряд чи будуть задоволені трапезою.

На жаль, в результаті смаження риба часто втрачає цілісність, перетворюючись на неапетитну масу. Однак уникнути цієї неприємності дуже просто: за кілька хвилин до викладання їжі на сковороду необхідно виконати кілька нескладних дій.

У чому полягає хитрість

Сира риба, яку планується викласти на гарячу поверхню, має бути якнайменше «мокрою». Таким чином, приблизно за чверть години до початку смаження з продукту потрібно забрати зайву вологу. Це можна зробити за допомогою паперового рушника. Або серветки з аналогічного матеріалу.

Тепер переходимо до другої дії. Відразу після висушування риби її слід посипати сіллю. Зверніть увагу: солити подібну їжу треба до термічної обробки, а не під час цього процесу або після його завершення.

Якщо виконати обидві рекомендації вчасно (висушування + додавання солі), то риба збереже цілісність та отримає смачну скоринку.

Вас також зацікавить

Популярне