Секрет приготування ідеальних сирників: сирні та не борошняні

Рецептів приготування сирників знайдеться чимало. Але треба зробити так, щоб сирники вийшли смачними і не довелося червоніти перед гостями чи домочадцями. У процесі приготування сирників важливо дотримуватись пропорцій, тільки так вам вдасться приготувати ідеальну страву, яка сподобається всім.

Рецепт смачних сирників

На порцію йде приблизно 140-150 г сиру. Найкраще брати сир 4-5% жирності, м’який, з дрібним зерном, нетвердий, але й не вологий.

До кількості цукру потрібно підходити акуратно: на цей обсяг достатньо 20 г цукру і більше не потрібно, а також не забудьте про ваніль – щіпку та стільки ж солі для смаку.

На цей обсяг достатньо половини жовтка. Отриману сирну масу потрібно перемішати, використовуючи ложку або виделку, але не сильно вимішувати, щоб маса не почала плавитися. Якщо маса дуже волога, то можна додати трохи борошна.

На стільницю насипте борошно і сформуйте з сирної маси ковбаску, яку поділіть на частини і обваляйте кожну в борошні.

На сковорідку додайте трохи олії і трішки вершкового масла, підрум’яньте сирники так, щоб з’явилася золотиста скоринка. Викладайте на лист і відправте в духовку прогрітися на 5 хвилин при 180 градусах.

Вас також зацікавить

Популярне