Що додати у воду при варінні старої картоплі: буде не гірше молодої

Стара картопля, особливо при невдалому зберіганні, і на смак не дуже, і почистити її не так просто, як здається. Розберемося, які хитрощі допоможуть приготувати вечерю зі старої картоплі так, щоби ніхто нічого не зрозумів.

Хитрість перша

Для початку потрібно підготувати картоплю до варіння. Для цього овочі заливають холодною водою і залишають на 1,5-2 години, прямо не очищеними. Картоплини наситяться водою і будуть вже не такими млявими та зморщеними, завдяки чому почистити їх буде набагато простіше.

Хитрість друга

Зайва волога в картоплі позначиться на смаку. Щоб не зварити рідку картоплю, потрібно в процесі варіння додати трохи цукру.

Для цього картоплю чистять, заливають холодною водою, ставлять каструлю на вогонь, доводять до кипіння і додають 2 шматочки цукру-рафінаду або пару ложок цукрового піску. Також не зашкодить 1 ч. л. лимонного соку.

Цукор діятиме як підсилювач смаку, завдяки чому стара картопля за смаком мало чим відрізнятиметься від молодої. А лимонний сік потрібен для того, щоб овочі не потемніли у процесі варіння.

Вас також зацікавить

Популярне