Як розморозити фарш за 10 хвилин: більше не доведеться чекати кілька годин

Як відомо, для приготування котлет, тюфтель і голубців оптимальним варіантом стане використання свіжоприготовленого фаршу. Однак така можливість є, на жаль, не завжди.

Тому хазяйки роблять запаси фаршу в морозильній камері, звідки виймають його за потребою. У цьому випадку їм доводиться чекати по годині, а то й більше, доки основний інгредієнт м’ясної страви розморозиться.

Уникнути подібної проблеми допоможе правильне заморожування фаршу. Воно ж допоможе і в тому випадку, якщо вам для приготування потрібен лише маленький шматочок подрібненого і змішаного зі шпиком м’яса.

Для організації зберігання фаршу потрібно запастися пакетами з зіп-застібкою. Втім, згодяться і звичайні целофанові мішечки. Отже, розфасуйте фарш пакетиками (до кожного з мішечків додайте невелику кількість продукту), а потім притисніть його руками, щоб сформувати тонкий пласт.

Щоб розморозити котлетну масу, слід витягти її з холоду і занурити на 10-15 хвилин у теплу воду. Через цей час він буде повністю готовий до використання.

Вас також зацікавить

Популярне