Як смачно приготувати гречку: кухарі розкрили секрети ідеальної каші

Навіть добре приготовленою гречаною кашею важко здивувати домашніх, тому така страва не завжди має попит. Однак за допомогою парочки хитрощів можна помітно покращити смакові якості гречки, завдяки чому страва зможе розкритися по-новому.

Які секрети потрібно знати для того, щоб приготувати смачну гречану кашу

Особлива обробка

Багато хто знає про те, що попереднє обсмажування крупи на сухій прогрітій сковорідці дозволяє гречці стати набагато смачнішою. Справа в тому, що страва набуває абсолютно нового відтінку смаку та аромату.

Однак можна зробити страву набагато кращою вже на даному етапі. Просто до гречки на сковорідку потрібно додати кілька зерен кардамону та третину великої ложки гранульованого часнику. Смак гречки буквально перетвориться на очах.

Можна спробувати вводити й інші прянощі.

Заправка

Деякі подають гречку без заправки, проте в такому разі страва вийде не такою вражаючою. Найкраще готувати кашу із заправкою.

Не всі при цьому використовують якісні олії. Наприклад, можна заправити кашу ефектною кунжутною олією або змішати оливкову олію з прянощами. Завдяки цій хитрощі каша стане по-справжньому цікавою та незвичайною.

Вас також зацікавить

Популярне