Які 3 хитрощі допоможуть приготувати бездоганні сирники: кухарі розкрили секрети

Не завжди хазяйкам виходить приготувати бездоганні сирники з низки причин. Однак деякі хитрощі допоможуть зробити ідеальну страву, яка однозначно сподобається всім.

Про які секрети кухарів варто знати

Вибір сиру та підготовка

Найкращим компонентом для смачних та пишних сирників є свіжий домашній сир. Цей продукт стає ідеальною основою сирників.

Якщо знайти домашній сир проблематично, то можна і в магазині вибрати гідний варіант. Зупиніть свій вибір на кисломолочному продукті, жирність якого варіюється в межах 5-9 %. Дата виготовлення має бути максимально свіжою.

Потім потрібно взяти звичайну марлю, викласти в кілька шарів і дати стекти рідині. За такої підготовки сирники виходять найкращими.

Манна крупа 

Багато господинь вводять до складу сирників пшеничне борошно для того, щоб заготівля набула щільності та однорідної текстури. Однак краще замінити звичний компонент манною крупою. Так, продукт довше “включається” в роботу, але сирники однозначно вийдуть смачнішими.

Заморожування

Не всі господині знають про те, що сирники не варто смажити відразу після приготування. Найкраще зліпити їх та відправити в морозильну камеру на нетривалий період часу. 10 хвилин буде цілком достатньо.

Вас також зацікавить

Популярне