Sony PlayStation Plus додасть нову функцію в 24-річну класичну гру для PS1

Для тих, хто не знає, PlayStation Plus є найдорожчим рівнем японського технічного гіганта в його нещодавно оновленому сервісі PS Plus. Покупцям PS Plus пропонуються різні переваги, зокрема можливість грати в певні ігри для PS1, PS2 і PSP без додаткової плати. Покупці також можуть отримати доступ до потокової передачі вибраних ігор для PS3. Користувачі преміум-класу також можуть завантажувати пробні версії на певний термін, дозволяючи їм випробувати ігри протягом обмеженого часу (наприклад, 3 години для God of War Ragnarok) у рамках цього плану підписки.

Але тепер джерела показали, що це також приносить оновлення для набагато старіших ігор. Це включає Легенду про Драгуна. Очевидно, рівень PS Plus Premium запропонує нову систему трофеїв, яка навіть не була доступною функцією більше двох десятиліть тому. Хоча, можливо, ця функція ще не готова до запуску. Але джерела стверджують, що трофеї для The Legend of Dragoon будуть додані незабаром після випуску на PS Plus Premium.

Сервіс Premium планується запустити 21 лютого. Sony нещодавно додала підтримку трофеїв для класичних ігор, які були доступні на PS Plus Premium. Це включає такі назви, як No Heroes Allowed і Super Stardust Portable. Тож не буде дуже дивно, якщо компанія також принесе трофейну підтримку для The Legend of Dragoon.

Вас також зацікавить

Популярне