Як зробити будь-який шашлик смачнішим: кулінарні хитрощі

Щороку господині намагаються здивувати гостей ароматним та соковитим шашликом, але витівка не завжди закінчується успіхом. Іноді м’ясо виходить прісним, сухим або недостатньо смачним.

Які 3 секрети допоможуть уникнути цієї ситуації

Правильні компоненти маринаду для гарного кольору та приємного смаку

Без маринування приготувати якісне м’ясо дуже складно, тому пропускати цей етап не варто. До того ж, слід знати про те, що деякі доступні продукти можуть позитивно впливати на шашлик, надаючи не тільки приємний відтінок смаку, але й цікавий відтінок.

Для цієї мети варто розглядати як основні компоненти червоне вино, натуральний соєвий соус, рідкий мед, тростинний цукор, томатну пасту. Таке м’ясо виходить дуже якісним.

Якісне вугілля

Багато хто навіть не замислюється про те, що від вугілля та дров багато в чому залежатиме смак шашлику. Якщо використовувати перші дошки, що попалися, або знайдені гілки, то навряд чи шашлик вийде гідної якості.

Кулінари зазначають, що благородний аромат м’ясу надають дрова на основі фруктових дерев. Також непоганим рішенням стане використання готового вугілля.

Розташування

Дехто думає, що шматочки м’яса можна і потрібно насаджувати якомога ближче один до одного. Це помилка. Такий шашлик не просмажиться до кінця, оскільки неможливо забезпечити потрібну температуру.

Тому намагайтеся залишати зазор між м’ясом, який становитиме хоча б кілька міліметрів. За такого підходу шашлик вийде гідним.

Вас також зацікавить

Популярне