Кухарі розповіли, як не варто смажити яєчню: поширена помилка приготування страви

Яєчня є традиційною і неймовірно популярною ранковою стравою. Приготування не забирає в людини багато часу та сил. При цьому на виході виходить цілком апетитна і ситна страва.

Однак помилка, яка допускається багатьма кулінарами-аматорами, призводить до того, що смак розкривається не повністю. Крім того, страва позбавляється багатьох своїх корисних властивостей.

Йдеться про таку помилку, як використання тільки олії. Смажити на ній яєчню не варто.

На чому потрібно смажити яєчню

Яєчня вийде максимально смачною, якщо приготувати її на суміші вершкового масла та олії.

Завдяки першому компоненту страва набуде цікавого аромату. А завдяки другому інгредієнту в’язка рідина точно не почне димитися зарано.

Смаження яєць на масляній суміші – гарантія приготування глазурі, що відрізняється ідеальною консистенцією і апетитним зовнішнім виглядом: ніжний білок, жовток, що розтікається, рум’яність нижньої частини страви.

Звичайно, яєчню можна приготувати лише на вершковому маслі. Але є ризик того, що продукт рано почне горіти. Тому добре засмажити страву навряд чи вийде.

Ще один хороший варіант

Деякі гурмани люблять яєчню, приготовлену на салі або смальці. Страва відрізняється неймовірно яскравим смаком та ситністю: сніданок перетвориться на справжнє свято.

Але використання сала при приготуванні смажених яєць має недолік: страва виходить досить жирною, а це влаштовує далеко не всіх любителів смачно поїсти.

Вас також зацікавить

Популярне